Портал відкритих даних міста Коломия містить дані у машиночитному форматі (csv) та у xlsx про різні сфери життя міста (освіта, , дозвілля, транспорт, медицина та інші).

На порталі завантажені дані, що були надані міською радою міста Коломия та опрацьовані ініціативою Дані міст Громадянської мережі ОПОРА та TechSoup.

Цей ресурс був створений для того, щоб громадяни могли отримати потрібну інформацію про своє місто у зручному форматі, активісти та розробники - дані для аналізу, розробки сервісів для міста, а бізнес та влада - можливість покращити свою роботу.

Портал розроблений на відкритій платформі CKAN. Для даних ми використовуємо Creative Commons Attribution License, яка дозволяє всім користувачам повторно використовувати, поширювати дані, що містяться на порталі з обов’язковим посиланням на джерело даних.

Портал відкритих даних міста Коломия розроблено в рамках всеукраїнського проекту “Дані міст”, який реалізовує Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).